Stipriausi Lietuvoje 2022-2024


Ekonorba, MB – Stipriausi Lietuvoje Trečius Metus Iš Eilės!

Mums didelė garbė pranešti, kad jau trečius metus iš eilės „Ekonorba, MB“ yra apdovanota prestižiniu „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatu! Šis apdovanojimas yra ne tik didelis mūsų komandos pasiekimas, bet ir patvirtinimas, kad mes esame patikima ir finansiškai stabili įmonė.

 

Kas yra „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas?

„Stipriausi Lietuvoje“ – tai sertifikatas, suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.

Kodėl tai svarbu?

„Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas. Jis padeda užtikrinti tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę tiek mūsų klientams, tiek partneriams. Šis sertifikatas yra svarbus ne tik mums, bet ir visiems, su kuriais bendradarbiaujame.

Certificate - 2023-03-15T163102.342
Certificate - 2023-06-09T141855.869
Certificate - 2024-06-11T103813.406

Dėkojame už jūsų pasitikėjimą ir bendradarbiavimą! Mes toliau stengsimės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir patikimumą.

Jeigu turite klausimų arba norite sužinoti daugiau apie mūsų paslaugas, nedvejodami susisiekite su mumis. Mes visada pasiruošę jums padėti!

Su pagarba,
Ekonorba, MB komanda

0